Video Style (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Label
bg: Заглавие

en: Filename
bg: Име на файла

en: Updated
bg: Обновено

en: Filter
bg: Филтър

en: Media
bg: Медия
