Video Style (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-
