Video Style (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Status
cs: Stav

en: None
cs: Žádné

en: Label
cs: Popisek

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Filename
cs: Název souboru

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Filter
cs: Filtr

en: File ID
cs: ID souboru

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Queued
cs: Zařazeno do fronty

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: pixels
cs: pixelů

en: Uses
cs: Použití

en: - Any -
cs: - nezáleží -
