Video Style (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Label
da: Etiket

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: Filename
da: Filnavn

en: Updated
da: Opdateret

en: File ID
da: Fil-ID

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Provider
da: Udbyder

en: Queued
da: Sat i kø

en: Local file
da: Lokal fil

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Assets
da: Egenskaber

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: pixels
da: pixel

en: Uses
da: Bruger

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Muted
da: Dæmpet

en: Show playback controls
da: Vis afspilningskontroller
