Video Style (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Status
et: Olek

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Label
et: Nimetus

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Filename
et: Failinimi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: File ID
et: Faili ID

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Loop
et: Silmus

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Queued
et: Järjekorras

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: pixels
et: pikslit

en: Uses
et: Kasutab

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Muted
et: Vaigistatud

en: Show playback controls
et: Näita esituse juhtvalikuid
