Video Style (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Label
eu: Etiketa

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Filter
eu: Iragazkia

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Uses
eu: Erabilerak

en: - Any -
eu: -Edozein-
