Video Style (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Label
fi: Tunnus

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Filter
fi: Suodatus

en: File ID
fi: Tiedoston ID

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Loop
fi: Kierros

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Queued
fi: Jonossa

en: Duplicate
fi: Monista

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: pixels
fi: pikseliä

en: Uses
fi: Käyttää

en: - Any -
fi: - Kaikki -
