Video Style (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Label
he: תווית

en: Dimensions
he: מימדים

en: Filename
he: שם קובץ

en: Updated
he: עודכן

en: Filter
he: סינון

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Loop
he: בלופ

en: Provider
he: ספק

en: Queued
he: בהמתנה (בתור)

en: Duplicate
he: שכפול

en: Failed
he: נכשל

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: pixels
he: פיקסלים

en: Uses
he: שימושים

en: - Any -
he: - הכל -
