Video Style (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Label
hr: Oznaka

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: File ID
hr: ID datoteke

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: pixels
hr: piksela

en: Uses
hr: Uporaba

en: Last error
hr: Posljednja greška
