Video Style (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Label
hu: Címke

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Filter
hu: Szűrő

en: File ID
hu: Fájl azonosító

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Queued
hu: Sorbaállítva

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Assets
hu: Eszközök

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: pixels
hu: képpont

en: Uses
hu: Használat

en: - Any -
hu: – Bármelyik –

en: Ready
hu: Kész

en: Preload
hu: Előtöltés

en: Muted
hu: Némított

en: Show playback controls
hu: Lejátszás vezérlők megjelenítése
