Video Style (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Label
hy: Պիտակ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: pixels
hy: փիքսել

en: Uses
hy: Օգտագործում
