Video Style (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Label
km: ស្លាក

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Filter
km: តម្រង

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Uses
km: ប្រើ
