Video Style (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: Ready
kn: ತಯಾರಿದೆ
