Video Style (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Label
lv: Etiķete

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: File ID
lv: Faila ID

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Loop
lv: Cilpa

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: pixels
lv: pikseļi

en: Uses
lv: Lieto

en: - Any -
lv: - Jebkurš -
