Video Style (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Label
ml: അടയാളം

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Provider
ml: ദാതാവ്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
