Video Style (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: About
my: အကြောင်း
