Video Style (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Label
nn: Etikett

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
