Video Style (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Label
pl: Etykieta

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Filter
pl: Filtr

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Loop
pl: Pętla

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Queued
pl: Zakolejkowane

en: Metadata
pl: Metadane

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Assets
pl: Zasoby

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: pixels
pl: piksele

en: Uses
pl: Używa

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Muted
pl: Wyciszone

en: Show playback controls
pl: Pokaż elementy sterowania odtwarzaniem
