Video Style (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: None
ps: هېڅ يو

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Filter
ps: چاڼ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: About
ps: په اړه

en: - Any -
ps: -هر-
