Video Style (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Label
ro: Etichetă

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Updated
ro: Actualizat

en: Filter
ro: Filtru

en: File ID
ro: ID-ul fișierului

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Loop
ro: Buclă

en: Provider
ro: Furnizor

en: Queued
ro: Pus în coada de așteptare

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Failed
ro: Eșuat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: pixels
ro: pixeli

en: Uses
ro: Folosește

en: - Any -
ro: - Oricare -
