Video Style (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Status
sk: Stav

en: None
sk: Žiadne

en: Label
sk: Označenie

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Updated
sk: Aktualizované

en: File ID
sk: ID súboru

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: pixels
sk: pixelov

en: Uses
sk: Používa

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -
