Video Style (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Label
sl: Oznaka

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja

en: - Any -
sl: - Vse -
