Video Style (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Label
sv: Etikett

en: Dimensions
sv: Mått

en: Filename
sv: Filnamn

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Filter
sv: Filtrera

en: File ID
sv: Filens ID

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Provider
sv: Leverantör

en: Queued
sv: Köad

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Assets
sv: Tillgång

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: pixels
sv: pixlar

en: Uses
sv: Använder

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Asset type
sv: Tillgångstyp
