Video Style (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: None
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: File ID
th: รหัสไฟล์

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: pixels
th: พิกเซล

en: Uses
th: ใช้

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: Your browser does not support the video tag.
th: เบราว์เซอร์ของคุณไม่สนับสนุนแท็กวิดีโอ
