Video Style (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر

en: Provider
ur: سہولت کار
