Video Style (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Status
be: Статус

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Label
be: Подпіс

en: Filename
be: Назва файла

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Filter
be: Фільтраваць

en: File ID
be: Файл ID

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: pixels
be: пікселі

en: Uses
be: Выкарыстанне
