Video Style (1.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: None
bn: একটিও নয়

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
