Video Style (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Label
ca: Etiqueta

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Filter
ca: Filtra

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Loop
ca: Bucle

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Queued
ca: En cua

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Failed
ca: Fallat

en: Assets
ca: Equips

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: pixels
ca: píxels

en: Uses
ca: Usos

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Asset type
ca: Tipus de bé
