Video Style (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Filter
el: Φίλτρο

en: File ID
el: ID αρχείου

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Provider
el: Πάροχος

en: Queued
el: Σε αναμονή

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Ready
el: Έτοιμος
