Video Style (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Label
fa: برچسب

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Filename
fa: نام فایل

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Filter
fa: فیلتر

en: File ID
fa: شناسه فایل

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Loop
fa: حلقه

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Queued
fa: در صف

en: Duplicate
fa: تکرار

en: Failed
fa: ناموفق

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: pixels
fa: پیکسل

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: - Any -
fa: - هر -

en: Ready
fa: آماده
