Video Style (1.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Updated
fil: Nabago

en: Filter
fil: Salain

en: File ID
fil: ID ng talaksan
