Video Style (1.0.0-alpha2) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Status
no: Støða

en: Reset
no: Tómstilla

en: Updated
no: Dagført

en: Filter
no: Filtur

en: Queued
no: Í kø

en: Failed
no: Miseydnaðist

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: About
no: Um
