Video Style (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: None
ka: არცერთი

en: Label
ka: სათაური

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Filter
ka: ფილტრი

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Provider
ka: პროვაიდერი
