Video Style (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Label
lt: Etiketė

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Filter
lt: Filtruoti

en: File ID
lt: Failo ID

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Loop
lt: Ciklas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Autoplay
lt: Automatinis paleidimas

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: pixels
lt: pikseliai

en: Uses
lt: Naudoja

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Muted
lt: Nutildyta

en: Show playback controls
lt: Rodyti atkūrimo valdiklius

en: Plays inline
lt: Paleidžiama eilutėje

en: Image loading
lt: Paveikslėlio įkėlimas

en: Image loading attribute
lt: Paveikslėlio įkėlimo atributas

en: Image loading: @attribute
lt: Paveikslėlio įkėlimas: @attribute

en: Plays Inline
lt: Paleidžiama eilutėje
