Video Style (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Filter
mr: गाळणी

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Provider
mr: प्रदाता

en: - Any -
mr: - काहीही -
