Video Style (1.0.0-alpha2) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Reset
ms: Set semula

en: None
ms: Tiada

en: Filename
ms: Nama fail

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Filter
ms: Tapis

en: File ID
ms: ID fail

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Failed
ms: Gagal

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: pixels
ms: piksel

en: Uses
ms: Penggunaan
