Video Style (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Provider
am: አቅራቢ
