Video Style (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: None
ar: لا شيء

en: Label
ar: التسمية

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Updated
ar: تم التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Filter
ar: تصفية

en: File ID
ar: معرف الملف

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: وسائط

en: Loop
ar: حلقة

en: Provider
ar: المزود

en: Queued
ar: قائمة الانتظار

en: Duplicate
ar: استنساخ

en: Failed
ar: فشل

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: pixels
ar: بكسلات

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: - Any -
ar: - اختر -
