Video Style (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Label
ast: Etiqueta

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Updated
ast: Anováu

en: Filter
ast: Filtru

en: File ID
ast: ID del ficheru

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Failed
ast: Falló
