Video Style (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Label
bs: Oznaka

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
