Video Style (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Filter
cy: Hidlydd

en: File ID
cy: ID ffeil

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau
