Video Style (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Provider
eo: Provizanto
