Video Style (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Label
gl: Etiqueta

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Updated
gl: Actualizado

en: Filter
gl: Filtro

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Loop
gl: Bucle

en: Provider
gl: Proveedor

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Failed
gl: Fallo

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: pixels
gl: píxeles

en: Uses
gl: Usos

en: - Any -
gl: - Calquera -
