Video Style (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
