Video Style (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: None
hi: कोई नहीं

en: Label
hi: लेबल

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Queued
hi: पंक्तिबद्ध

en: Duplicate
hi: प्रतिरूप

en: Failed
hi: असफल हुआ

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में

en: pixels
hi: पिक्सेल

en: Uses
hi: उपयोग

en: - Any -
hi: -कोईभी-
