Video Style (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: None
id: Tiada

en: Dimensions
id: Dimensi

en: Filename
id: Nama berkas

en: Updated
id: Diperbaharui

en: File ID
id: ID berkas

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Loop
id: Pengulangan

en: Provider
id: Penyedia

en: Queued
id: Antri

en: Duplicate
id: Duplikat

en: Failed
id: Gagal

en: Assets
id: Aset

en: Autoplay
id: Putar otomatis

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: pixels
id: piksel

en: Uses
id: Penggunaan

en: - Any -
id: - Apa saja -

en: Muted
id: Meredam

en: Show playback controls
id: Menampilkan kontrol pemutaran
