Video Style (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Staða

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Label
is: Merking

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Filter
is: Sía

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: About
is: Um
