Video Style (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Label
jv: Judul

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Filter
jv: Saring

en: File ID
jv: ID berkas

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: pixels
jv: piksel

en: - Any -
jv: - Sembarang -
