Video Style (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Label
kk: Атауы

en: Filter
kk: Фильтрле
