Video Style (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Label
ku: پێناس

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: About
ku: دەربارە

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
